Den vytržený z matematických tabulek..

15. října 2008 v 15:53 | E.L.S | 

Ahojtě :))..
Dneska to byl den... :((.. kéž by už končil.. :))..
Ve škole děs.. teda hodiny hrozný, přestávky super :oP.. Škola je čím dál tím víc nudnější mi přijde,.. xD... hodiny jsou dlouhý, hodně úkolů... Ale co.. :)).. nějak to překousnem.. Měla bych si ale ujasnit, co vlastně mám radši.. :)).. jestli školní týden a nebo víkend.. když jse školní týden, na pátek se netěším,ale zase chci mít volno.. a když je víkend, nehorázně se těším na školní týden..
Doma máme teďka "pekelnou" atmosféru.. Snažím se pokaždé co nejrychleji jít ven a nebo se zavřít do pokojíčka.. Poslední rok se to doma šíííleně změnilo.. :((... vždycky jsem si říkala, jak mám fajn rodiče,.. jsou fajn.. :)).. ale,.. prostě ale.. pořád doma na mě křičej, nadávaj mi,.. :((.. co udělám je hnedka špatně.. slyším jak mám zvrácené myšlení, že se měním k horšímu atd,.. :((... rodiče štvě, že když přijdu domů, tak za nima nejdu nedám jim milion pus a nepřevyprávim jim celý den.. :((.. při společných večeřích a obědech mlčím jak hrob a když chci něco říct, tak to řeknu, ale dostanu vynadaný za to, co jsem udělala, nebo co jsem prožila, co říkám.. :((.. poslední dobou poslouchám mp3 a taťka mi kontroloval, co poslouchám,.. vyhrožujou mi, že mi odšmiknou internet, že díky němu mám "zvrácené" myšlení.. :((..ach jo.. když jdu se psem ven, tam mi říkaj, ať chodim za holkama a ne ven, že k rybníku chodím už moc často a že se jim to nelíbí... :((.. je to divný, ale já ze svých rodičů mám strach :((..

Tak jsem se pořádně vykecala :((.. tak se nezlobte, ale.. ale prostě ale.. :((

A teďka se musím jít připravit na bus, za chvíli mi jede a já pofrčím na břišní tance :oP.. moc se mi teda nechce, ale až tam budu, bude mě to bavit :))... tak se zatím mějte,.. :))
Možná dneska nic už nepřidám, budu se učit :))

Tak ahojky :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 (x..AluL!nA..x)-tVé *muck* eSbéénko.. (x..AluL!nA..x)-tVé *muck* eSbéénko.. | Web | 16. října 2008 v 12:52 | Reagovat

Čawky..to bude dobrý..:))..si snima promluv..to pomůže..:)

2 LucY LucY | Web | 16. října 2008 v 17:21 | Reagovat

Promin Ajko, že ti sem píšu komenty.. ale na tohle se nedá nic nenapsat.. V tobě viděj pořád tu malou holčičku, co si hraje za barákem na písku ne?.. Tohle je torchu moc přehnaný chování bych řekla.. A asi zkus jak radi segra..

3 M!sQua tvoje eSBčko muck :-* M!sQua tvoje eSBčko muck :-* | Web | 16. října 2008 v 19:48 | Reagovat

jj já bych si taky s nima promluvila.. musí to pochopit že už nejsi ta malá holčička kterou znali, ale že ses trochu změnila a vyrostal,.. jinak mě to mrzí a držím palce :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama